Несправжні "вибори". Для мешканців окупованих територій написали памʼятку

"Вибори" російського президента на окупованих територіях є протиправними та юридично нікчемними, а майбутній «новообраний» президент – нелегітимним. Про це пише Центр Нацспротиву 14 січня.

"5-17 березня ц.р. у рф відбудуться президентські «вибори». «Переможець» визначений заздалегідь: у кремлі від осені минулого року напряму говорять про перемогу чинного президента росії в. путіна. «Голосування» на «виборах президента росії» у березні 2024 року відбудеться також на тимчасово окупованих територіях України – у такий спосіб кремль прагне створити враження «легітимності» російського вторгнення. Тож цьогорічні «вибори», як і всі попередні на окупованих територіях, є протиправними та юридично нікчемними, а майбутній «новообраний» президент – нелегітимним", - зазначається у повідомленні.

Центр також опублікував спеціальну памʼятку про "вибори".

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті