Нерухоме майно ексмера Святогірська, який підтримав окупантів, передано до АРМА

Державне бюро розслідувань передало в управління Національного агентства України з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) нерухоме майно колишнього міського голови Святогірська загальною вартістю понад 12 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба ДБР 22 травня.

Зазначається, що у жовтні 2022 року за клопотанням ДБР суд арештував його квартиру в Києві, нежитлове приміщення та земельну ділянку у Харківській області.

Також нагадується, що  ДБР відкрило кримінальне провадження відносно ексмера за фактом державної зради у червні минулого року. Він публічно підтримав окупантів, поширював російську пропаганду та фейки. 

Також Бюро розслідує розтрату бюджетних коштів  - у 2020 році Святогірською міською радою укладено договір з будівельним підприємством щодо реконструкції дитячого садочку. Будівництво не було завершене, а акти приймання виконаних робіт містили неправдиві дані. При цьому з бюджету на рахунок будівельної компанії було перераховано зайвих 3 мільйони гривень. 

"Підозрюваний переховується на тимчасово окупованій території, його оголошено у розшук та позбавлено службових повноважень", - йдеться у повідомленні.

Процесуальне керівництво здійснює Донецька обласна прокуратура.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті