Неповнолітні українці у Ґданську вночі тікали від поліції й загинули в ДТП

Двоє неповнолітніх українці, які тікали від поліції на великій швидкості, загинули в ДТП у Ґданську в Польщі в ніч на 29 травня. Про це повідомило польське видання Тrojmiasto 29 травня.

"Приблизно за 20 хвилин вони подолали близько 40 кілометрів від Вейгерово до Ґданська. У погоні взяли участь поліцейські з різних поліцейських дільниць Триміста. 16-річний водій та 17-річний пасажир легковика, який тікав від поліції, загинули після того, як транспортний засіб врізався в дерево. Події відбувалися вночі, з вівторка на середу, 29 тарвня 2024 року, на проспекті Звиценства, неподалік Ґданського медичного університету", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що, за оцінками слідчих, автомобіль Audi, на якому тікали молодики, рухався зі швидкістю 150 км/год.

Обидва загиблих були громадянами України.

Раніше повідомлялось, що в Польщі українця підозрюють в убивстві чотирьох бездомних.

Раніше також повідомлялось, що кількість громадян України, які прибули до Польщі після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, зменшилася з 1,3 мільйона до 950 тисяч станом на травень 2024 року

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Всі статті