Негода в Україні знеструмила майже 800 населених пунктів у 12 областях

Майже 800 населених пунктів знеструмлено у 12 областях України через ускладнення погодних умов 28 жовтня. Про це в ефірі марафону повідомила речниця управління ДСНС у Києві Світлана Водолага.

"Знеструмлено більше 780 населених пунктів у Закарпатській, Волинській, Вінницькій, Рівненській, Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській, Київській областях та місті Києві. Вже розпилено та прибрано більше 80 повалених дерев", - сказала вона.

За словами Водолаги, найбільше постраждали від негоди Хмельниччина, Рівненщина та Львівщина.

Як повідомлялося, внаслідок падіння дерев в Подільському та Шевченківському районах Києва загинули двоє чоловіків.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті