"Не роз’їхались" на дорозі і вбили військовослужбовця: підозрюваних взято під варту

Через конфлікт на дорозі на Київщині було вбито військовослужбовця, підозрюваних взято під варту. Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора України 22 жовтня.

"За клопотанням Голосіївської окружної прокуратури трьом особам - учасникам дорожнього конфлікту, внаслідок якого загинув військовослужбовець, обрано безальтернативні запобіжні заходи – тримання під вартою", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що 21 жовтня на проспекті Глушкова в Голосіївському районі Києва між водіями автівок "Хюндай" та "Лексус" виник конфлікт щодо першочерговості проїзду на дорозі.

"Під час суперечки пасажири "Лексуса" побили потерпілого – військовослужбовця, – йдеться в повідомленні. – Після цього водій "Лексуса" вистрелив у бік опонента".

Підкреслюється, що в результаті цього військовослужбовець, 1988 року народження, помер на місці.

Зазначається, що правоохоронці затримали учасників інциденту "по гарячих слідах".

Повідомляється, що наразі водієві "Лексуса" повідомлено про підозру в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України), а двом його спільникам – у хуліганстві (ч. 4 ст. 296 КК України).

Раніше повідомлялось, що в Бродах сталась ДТП за участю військової техніки – загинуло четверо людей, включаючи дитину.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Всі статті