Наступні 3 місяці будуть дуже активними та визначать подальший перебіг подій – Буданов

Активні бойові дії триватимуть по всьому фронту наступні три місяці. Про це 27 лютого в інтерв'ю "Голосу Америки" заявив голова Головного управління розвідки Кирило Буданов.

"Ці три місяці будуть досить активними. Дуже активними, які визначать подальший перебіг подій. Це активні бойові дії, якщо ви до цього ведете. Так вони будуть. І з їхнього боку спроби, і з нашого боку", - заявив голова ГУР.

Причому, за словами Буданова, ці активні бойові дії вестимуться в усіх напрямках фронту. Тобто йдеться не лише про Донецьку та Луганську області.

Нагадаємо, раніше голова Головного управління розвідки заявив, що путін буде змушений вивести війська з України, інакше його режиму загрожує крах.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті