Наркоугруповання у Дніпрі "заробляло" мільйон на місяць. Злочинців кришували місцеві "правоохоронці"

Державне бюро розслідувань (ДБР) завершило розслідування щодо організаторів та членів злочинної організації з Дніпра, які на наркотиках заробляли понад 1 млн грн щомісяця. Про це ДБР повідомляє 23 квітня у Телеграм.

Зазначається, що організував потужну злочинну організацію мешканець обласного центру. До банди наркоторговців він залучив навіть свою власну дружину, а також місцевих правоохоронців. Під виглядом комерції організатор взяв у оренду нежитлове приміщення, де обладнали СТО та автомобільну мийку. Додатково також зробили спеціальну замасковану від сторонніх очей кімнату, у якій і продавали наркозалежним зілля. В основному це був метамфетамін. За додаткову плату в цій кімнаті можна було також і споживати куплений товар.

Правоохоронці, серед яких були й посадовці, допомагали організатору порадами, а також обіцяли прикрити його у разі форс-мажорних обставин. Для цього вони «зливали інформацію» про заплановані спецоперації по боротьбі з наркозлочинністю.

У червні 2023 року ДБР у взаємодії з Нацполіцєю та СБ України викрили та блокували роботу всієї банди. Наразі обвинувальний акт скеровано до суду, йдеться у повідомленні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Всі статті