Над селищем Нью-Йорк на Донеччині майоріє український прапор

Українські військові встановили український прапор в селищі Нью-Йорк на Донеччині. Відповідне відео опублікувала 53-тя бригада в Інстаграм 7 вересня.

"Нью-Йорк, великий елеватор, що височіє над полем бою, є символом стійкості. І саме на ньому, незважаючи на безперервні обстріли, гордо майоріє прапор 53-ї бригади, який було вивішено воїнами 2 механізованого батальйону, під шквальним вогнем артилерії, фпв противника.

Це відео не залишає жодних сумнівів: Нью-Йорк наш, і вистояв лише завдяки героїзму 53-ї бригади. Кожна позиція була захищена з відчайдушною мужністю, кожен воїн бʼється до останнього подиху. Противник не зміг зламати наш дух. Кожна спроба захопити селище розбивається об непохитну рішучість наших солдатів.

Прапор, що майорить на елеваторі - це не просто тканина. Це символ нашої перемоги над смертю, над страхом і над ворогом. Він говорить кожному, хто наближається: "Ми тут. Ми не відступимо. І поки ми тут, смерть йде за вами".

І в котрий раз, хочемо сказати, ми тінь, яка дає світло...", - йдеться в повідомленні військових.

Раніше повідомлялось, що бригада "Азов" повернула під контроль частину селища Нью-Йорк і деблокувала Сили оборони, які знаходились у ворожому оточенні.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті