НАБУ розшукало нардепа Волинця, якого підозрюють у внесенні недостовірної інформації у е-декларацію

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) розшукали народного депутата, якого обвинувачують у недекларуванні на майже 1,79 млн грн. Про це повідомляє відомство у Фейбуці 28 листопада.

Депутата знайшли у лікарні.



"Детективи НАБУ розшукали народного депутата, якого обвинувачують у недекларуванні на майже 1,79 млн грн. Його знайшли в одній з лікарень Києва та вручили обвинувальний акт, який сьогодні скеровано до ВАКС для подальшого розгляду. Це стало можливим завдяки здійсненим ефективним розшуковим заходам з боку НАБУ і САП", - йдеться у повідомленні.

У ньому нагадується, що 8 листопада 2022 року НАБУ та САП скерували до суду обвинувальний акт стосовно народного депутата України IX скликання. Він обвинувачується у внесенні недостовірних відомостей до е-декларації за 2020 рік загалом на майже 1,79 млн грн. Дії особи кваліфікували за ч.1 ст.366-2 Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування встановили, що народний депутат не вніс до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік, дані про доходи та автівку особи, з якою мав спільний побут, фактичні взаємні обов'язки, а також факт спільного з нею проживання. Також незадеклароване фактичне користування позашляховиком 2019 р.в., власником якого є син підозрюваного. Загальна вартість невідображених активів становить 1,79 млн грн.

У листопаді 2022 року йому повідомили про підозру. Крім того, його оголосили у розшук через систематичне ігнорування повісток про виклик до детективів.

Розслідування розпочато за матеріалами програми журналістських розслідувань «Схеми».

Як повідомлялося, НАБУ оголосило у розшук народного депутата Верховної Ради IX скликання, лідера Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті