На Закарпатті переселенки з Луганщини організували навчання з PR-менеджменту, SMM та електронної комерції для жінок

Громадські активістки з Луганської області організували навчання з PR-менеджменту, SMM та E-commerce specialist (електронної комерції) для жінок – ВПО в Закарпатській області. Перший тренінг відбувся в Ужгороді 28 липня, повідомила "ОстроВу" ініціаторка проєкту, керівниця релокованої зі Старобільська ГО "Майстерня щастя" Марина Бражнікова.

"Темою першого тренінгу були права людини й гендерна рівність – ми переконані, що будь-яке навчання для жінок треба починати саме з цього, – сказала Бражнікова. – У подальшому, окрім навчання, націленого власне на здобуття професійних навичок, будуть тренінги, які стосуються психологічних аспектів – наприклад, з формування цілей та перспективних життєвих планів під час війни".

Уточнюється, що навчання триватиме кілька місяців, тренінги проходитимуть в Ужгороді, Сваляві й Іршаві. Заняття будуть проводяться по 2-3 рази на тиждень, загальна кількість годин навчання становить від 48 до 60 годин (або 60 занять).

"Передбачалось охопити навчанням 30 жінок, але бажаючих виявилось удвічі більше", – розповідає Марина Бражнікова.

Усі жінки, які виявили бажання засвоїти нові навички, є переселенками, і всі вони мають дітей. Переселенкам важко знайти роботу як через наявність дітей, так і через брак вакансій за профілем, адже більшість із них вдома працювали на підприємствах, аналогічні яким у Закарпатській області відсутні.

"Саме тому жінки потребують навичок, які дозволили б працювати дистанційно", – каже ініціаторка проєкту.

За її словами, фінансування курсів, які для жінок є безкоштовними, стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади у рамках проєкту "Жінки України: залучені, спроможні, незламні", що впроваджується організацією "Пакт".

Раніше повідомлялось, що активістки з Луганщини за кошти, виручені від продажу картин, придбали квадрокоптер для бригади, яка воює в Луганській області.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті