На узбережжі Одещини виявлено шість мін за тиждень, деякі детонують у воді

На узбережжі Одеської області виявлено 6 мін протягом останнього тижня. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у своєму Телеграм-каналі 12 червня.

"За тиждень прикордонники разом з Силами Оборони виявили 6 мін, які течією викинуло на узбережжя Одещини", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що більшість вибухонебезпечних предметів знищили шляхом контрольованого підриву. Деякі детонують самі у воді.

"Тому закликаємо громадян не прибирати самостійно сміття з берегової смуги, – сказано в повідомленні. – Бережіть себе та оточуючих!"

Раніше повідомлялось, що в Україні заміновано 30 відсотків території.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Всі статті