На Таврійському напрямку ЗСУ знищили 2 роти окупантів і просунулися вперед

Українські воїни на Таврійському напрямку протягом доби вбили або поранили дві роти окупантів. Про це 10 липня в Telegram повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський.

"На Таврійському напрямку рух Сил оборони триває. Ворог знищується. Артилерійські підрозділи Сил оборони протягом доби виконали 1179 вогневих завдань. За останню добу втрати ворога вбитими та пораненими склали понад дві роти", - повідомив генерал.

Також наші воїни знищили 17 одиниць військової техніки ворога - зокрема танк, БМП, станцію РЕБ, комплекс дальнього візуального спостереження "Муром-М" та автомобільну техніку. Також сили оборони знищили САУ 2С3 "Акація" і збили два безпілотники типу Zala і один типу Supercam. Знищити вдалося також дев'ять складів противника.

Нагадаємо, раніше генерал Олександр Сирський показав як ЗСУ під Бахмутом знищують МТЛБ і пікап окупантів.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті