На Таврійському напрямку найважчі бої розгортаються під Мар'їнкою

Українські військові продовжують просування на Таврійському напрямку, але найважчі бої тривають у районі Мар'їнки. Про це 30 червня у зведенні повідомив речник прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень.

"Найгарячіше в зоні нашої відповідальності в Донецькій області в районі Мар'їнки", - зазначив він.

Загалом же за добу росіяни 17 разів атакували позиції ЗСУ на цьому напрямку та здійснили 477 обстрілів. Зокрема, наші захисники відбили всі атаки окупантів на напрямку Олександрівка - Мар'їнка та Крута Балка - Авдіївка. Також невдалі атаки окупанти намагалися провести в районі Перемоги та Новомихайлівки.

При цьому наступальні дії ведуть і Сили оборони. Ці наступи йдуть куди успішніше, а самі окупанти на зазначених напрямках зазнають значних втрат.

"Сили оборони угруповання "Таврія" продовжують вести наступальну операцію на Мелітопольському та Бердянському напрямках. На напрямках Левадне - Приютне, Мала Токмачка - Очеретувате мали частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах", - додав Шершень.

Також окупанти на можливих напрямках висування нарощують мінно-вибухові загородження. Зокрема, застосовується і дистанційне мінування. Однак Сили оборони системно вибивають ворога з позицій і продовжують просування.

Результатом роботи наших військових стало знищення вогневих позицій РСЗВ "Град", "Ураган" та артилерійської установки 2С5 "Гіацинт". Також підтверджено загибель 69 окупантів і знищення 13 одиниць техніки, серед яких були і два танки. Остаточні втрати ворога ще уточнюються.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти зібрали під Бахмутом 50000 солдатів і понад 300 танків.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті