На підконтрольній Україні території Донецької області залишається понад 330 тис цивільних - ОВА

На підконтрольній Україні території Донецької області залишається понад 330 тис цивільних. Про це на онлайн-брифінгу сказав начальник відділу оперативно-чергової служби, зв'язку, оповіщення та інформування населення Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОВА Дмитро Петлін, - повідомляє Укрінформ.

«Триває евакуація цивільного населення з населених пунктів Донецької області... Станом на 15 жовтня поточного 2024 року на території Донеччини, підконтрольній українській владі, залишається близько 334 тис. осіб цивільного населення», - сказав Петлін.

Він зазначив, що в ході проведення заходів з евакуації органами влади усіх рівнів, добровольчих формувань, а також волонтерів на Донеччині проведена евакуація більш ніж 1 млн 163 тис. цивільних, в тому числі 175 700 дітей та близько 46 тис. осіб з інвалідністю.

За словами Петліна, евакуація проводиться щодня, і мешканці області отримують всю необхідну інформацію про їх перевезення та розміщення у безпечні регіони, в тому числі з безкоштовним проживанням.

«Продовжується робота про інформування населення стосовно евакуації. Оповіщення проведено загалом для близько 239 тисяч осіб і отримано 14 643 відмови від евакуації», - констатував Петлін.

Як повідомлялося, в Покровську залишаються 12 тисяч осіб і 68 дітей, у Часовому Яру - приблизно 400 осіб.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті