На окупованих територіях України діє партизанський рух "Зла Мавка"

Українське підпілля - жіноча ініціатива "Зла Мавка" розпочалася з Мелітополя, але сьогодні до неї долучилися всі великі окуповані міста, зокрема Сімферополь, Донецьк і Луганськ. Про це повідомила одна з лідерок руху в інтерв'ю NV.

Учасниці руху більше року годують ворога солодощами з проносним, розвішують антиросійські плакати та палять прапори РФ на окупованих територіях.

"Іноді випадає шанс передати ласощі або самогон окупантам, - розповідає мелітопольчанка. - І таку можливість ми намагаємося не втрачати: кінська доза проносного ефективно псує їм вечірки та вибиває з ладу на кілька днів".

Російське командування неодноразово застерігало своїх військових брати будь-які продукти від місцевих жителів. "Однак бажання шарової випивки зі словами подяки за "звільнення" ще ніколи не підводило", - сміється співрозмовниця видання.

Ця ініціатива з "пригощанням" ворогів проносним, що отримала назву Кухня Мавки, скоріше ситуативна, зазначають активістки. На відміну від інших акцій руху опору, які реалізуються на постійній основі. Так, понад рік хоробрі українки в підпіллі розвішують на вулицях окупованих міст плакати з проукраїнськими текстами: "Приберемо російське сміття", "Скоро ми знову будемо вдома", "12 червня Ігноруй рашистів" та інші.

Крім цього, учасниці руху зрізають російські прапори і спалюють їх, записуючи відео на камеру, а потім поширюючи в соцмережах.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті