На окупованій території Донецької області напередодні незаконних виборів президента РФ члени "виборчих комісій" дісталися до 80% будинків і квартир

Охоплення "адресним інформуванням про президентські вибори" в "ДНР" досягло 70-80 %. Про це місцевим журналістам повідомив голова "виборчої комісії регіону" Володимир Висоцький.

Так званий проєкт "ІнформУВК" триватиме до 7 березня. До цього часу "виборчком ДНР" має намір надіслати своїх представників у кожен будинок і кожну квартиру.

Висоцький запевнив, що "побудинкові обходи... полюбилося нашим виборцям". 

Як повідомлялося раніше, проведення виборів президента Росії на окупованих територіях України є незаконним.

Дострокове голосування на незаконних виборах президента РФ розпочалося на окупованій частині Донецької області 25 лютого, хоча раніше йшлося про період із 10 до 14 березня. Основний же етап заплановано з 15 по 17 березня.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті