На окупованій Луганщині третина жителів усіляко уникає російської паспортизації – Лисогор

Близько третини жителів на окупованій території Луганщини усіляко намагаються уникнути отримання паспорта РФ. Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор в ефірі телемарафону 5 серпня.

"Ворог продовжую політику винищування усього українського на захоплених територіях,  це стосується і видачі ними російських паспортів. Ми розуміємо, що вони керуються двома факторами – підготовка до виборів та показовий виступ для міжнародної спільноти щодо нібито великої кількості там бажаючих стати їхніми громадянами", - наголосив він.

За словам Лисогора, загарбники доповідають, що нібито за чотири місяці паспортизували 800 тисяч жителів з територій, які були окуповані минулого року. 

"Цим цифам не можна довіряти, адже паралельно повідомляється про те, що щодня вони отримують 17 тисяч заявок на отримання російського паспорту. Давайте просто порахуємо і зрозуміємо, що ніяк не виходить першочергово озвучена цифра", - зазначив голова ОВА.

Лисогор нагадав, що росіяни періодично змінюють своє законодавство стосовно термінів примусової паспортизації. Спочатку паспорти РФ населення мало отримати до 1 липня 2024-го. Тепер же кінцевим терміном виконання "розпорядження" стало 1 грудня цього року.

Статті

Країна
17.10.2024
10:00

Агросектор України: мінна загроза

Ще у 2014 р. Уакраїна увійшла до п'ятірки країн з найбільшою замінованою територією. Сусіди за рейтингом: Сирія, Афганістан, Ємен та М'янма. Після повномасштабного рашистського вторгнення у 2022 р. ми очолюємо цей сумний список.
Світ
16.10.2024
07:41

«Наші війська вже підійшли до Миргорода». Російські ЗМІ про Україну

Ніхто не гарантує, що всі країни єдиним фронтом стануть на захист члена НАТО... Для самого альянсу немає жодної причини включати в себе Україну. Він і так користується нею як своїм плацдармом, не несучи при цьому жодної відповідальності.
Країна
15.10.2024
10:54

Друга річниця "повернення Донбасу додому": фестиваль міфів

Сама ідея апелювати до історії, говорячи про належність території до державних утворень, межі яких постійно змінювалися, – у сучасному світі виглядає дивно.
Всі статті