На окупованих територіях Донеччини знову запрацювало українське радіо

На окупованих територіях Донецької області та у прикордонних регіонах росії перестали працювати радіостанції рашистів, натомість у регіоні знову запрацювало українське радіо. Про це у четвер, 12 січня, повідомляють місцеві ЗМІ.

Зазначається, що радіостанції колаборантів та росіян перестало працювати – правда лише у аналоговому форматі. Проте сусідніми хвилями зараз ведеться трансляція українською мовою.

У так званому "міністерстві зв'язку ДНР" заявили, що на окупованих територіях Донецької області на четвер заплановано профілактику передавального обладнання. Щоправда, ця процедура мала торкнутися лише цифрового телевізійного та радіомовлення.

Нагадаємо, минулого літа в ОРДО люди також залишилися без ефірного теле- та радіомовлення.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті