На конезаводі екс-Біловодського району Луганщини окупанти збираються заробляти розведенням племінних арабських скакунів

Окупанти планують заробляти розведенням племінних арабських скакунів на Деркульському конезаводі екс-Біловодського (увійшов до складу Старобільського) району Луганщини. Про це повідомили окупаційні ЗМІ 14 листопада.

«У ЛНР планують розводити племінних арабських скакунів», - ідеться в повідомленні.

Окупанти зазначають, що Деркульський кінний завод готується до масштабної модернізації. 

«У планах - розведення племінних коней арабської породи, розширення виробництва сільгосппродукції та розвиток сільського туризму. Завод планує не просто розводити елітних коней, а й створити департамент з їхнього продажу», - сказано також у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що вкрадений в України унікальний Деркульський конезавод росіяни не просто привласнили, а занесли до топ-10 своїх визначних пам'яток.

Як писав «ОстроВ», вкрасти завод окупантам допоміг колаборант Сергій Гладков, згодом ліквідований. 

На унікальному агропідприємстві «Деркульський конезавод» в екс-Біловодському районі розводили коней породи українська верхова. 

Підприємство було справжнім туристичним магнітом. Лише заради того, щоб побачити породистих коней та унікальні пам'ятки архітектури - на тлі біловодського степу - сюди їхали туристи та журналісти з різних куточків України та світу.

 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті