На фронті відбулося 35 боєзіткненнь, авіація ЗСУ завдала дев’ять ударів по ворогу – Генштаб

Тридцять п’ять бойових зіткнень Сил оборони України з російськими загарбниками відбулося на різних напрямках фронту протягом минулої доби. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ в зведенні, опублікованому вранці 19 вересня.

"Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на Бахмутському напрямку противник намагався відновити втрачене положення в районі Андріївки, проте успіхів не мав. ЗСУ продовжували штурмові дії в районі південніше Бахмута, завдали ворогу значних втрат у живій силі та техніці.

На Мар’їнському напрямку окупанти вели безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки. Тут впродовж минулої доби ворог здійснив понад 10 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій.

Водночас на Авдіївському та Шахтарському напрямках Сили оборони утримують ініціативу, тиснуть на ворога та крок за кроком відвойовують нашу землю.

На Мелітопольському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Роботиного, намагаючись відновити втрачені позиції. Українські бійці продовжують тримати оборону на зайнятих рубежах, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога.

За даними Генштабу, авіація ЗСУ завдала за добу дев’ять ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки противника. Підрозділи ракетних військ в свою чергу уразили два ще два райони зосередження російських військ, знищили три зенітно-ракетні комплекси, 19 артилерійських засобів і пункт управління.

Як повідомлялося, Сили оборони успішно відбили атаки противника в районі Кліщіївки.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті