На Донеччину після евакуації повернулися понад 230 тисяч людей

На Донеччині число людей, які повернулися назад після евакуації з початку повномасштабного вторгнення, становить вже 231 тис. осіб. Про це на брифінгу повідомив начальник відділу оперативно-чергової служби, зв'язку, оповіщення та інформування населення департаменту з питань цивільного захисту Донецької ОВА Дмитро Петлін, передає Укрінформ.

Загалом в громадах залишаються близько 472 тис осіб.

«В області триває евакуація, починаючи з 26 лютого 2022 року. І на теперішній час силами органів влади усіх рівнів та добровольчих формувань, волонтерів було евакуйовано більше, ніж 1 млн 415 тис осіб цивільного населення… Але за цей час повернулось на постійне місце проживання близько 231 тисячі осіб», - сказав Петлін.

Він уточнив, що з початку повномасштабного вторгнення серед евакуйованих було 168,77 тисяч дітей та близько 44 тисячі осіб з інвалідністю.

Петлін зазначив, що на сьогодні, за даними місцевих органів влади, в громадах на території Донецької області залишаються близько 472 тисяч осіб.

Разом з тим він наголосив, що за для збереження життя собі та своїм рідним, всім мешканцям області краще евакуюватися в більш безпечні регіони.

Раніше, на брифінгу 20 січня 2024 року, Петлін інформував, що на Донеччині кількість людей, які повернулися назад після евакуації, становила 223 тисячі осіб.

Як повідомлялося, в Донецькій області на території, контрольованої українською владою, до 22 лютого 2024 року мешкало близько 1 млн 800 тис жителів.

Наразі Донеччина перебуває під постійними обстрілами російських військ, майже щодня ворог убиває і травмує цивільних жителів, руйнує житлові та адміністративні будинки, енергетичні та інфраструктурні об’єкти. Донецька область має найбільшу протяжність лінії фронту, яка становить близько 300 км.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті