На Донеччині продовжують працювати понад 500 аграрних підприємств

Понад 500 аграрних підприємств продовжують працювати у прифронтових районах Донецької області станом на початок липня. Про це повідомив департамент агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації у Телеграм 1 липня. 

"Працюють 512 сільськогосподарських підприємств на Донеччині", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що найскладніші проблеми фермерів Донеччини - це безпекові питання, пов’язані з ризиками для життя та здоров’я працівників. Частину земель не обробляють через близькість до лінії зіткнення, це - так звана "сіра зона". 

"Заміновані майже всі землі деокупованих громад", - йдеться також у повідомленні.

Попередньо обраховані збитки в сільському господарстві регіону вже перевищують 5 млрд грн. Найбільше постраждало рослинництво, де втрати - понад 3 млрд грн, і тваринництво - 1,1 млрд грн. 

"Цьогоріч аграріїв Донеччини спіткала ще одна біда - травневі заморозки. Через це в області загинули або значно пошкоджені 23 тис. га посівів. Основна проблема тепер - логістика. Через воєнні дії в регіоні немає хлібоприймальних пунктів, найближчі - на Дніпропетровщині", - пише також департамент агропромислового розвитку.

Раніше повідомлялось, що посівна на прифронтовій Донеччині відбулась - попри бойові дії.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті