На Донеччині число учнів з початку навчального року скоротилося на понад 2 тисячі

У 275-ти загальноосвітніх школах Донеччини, які наразі працюють в регіоні, число учнів з початку навчального року скоротилося на 2,2 тис. Про це 21 листопада на брифінгу сказала директор Департаменту освіти і науки Донецької ОВА Тетяна Сідашева, повідомляє Укрінформ.

«Освітяни Донеччини працюють. На жаль, ми продовжуємо працювати в дистанційному форматі. У нас працює 275 шкіл. Контингент наш зменшується навіть у порівнянні з 5 вересня, коли ми це розпочинали. Тому що люди продовжують евакуюватися, продовжують виїжджати до інших областей... На 5 вересня у нас було десь 92 тис. учнів, а на сьогодні у нас фактично 89,8 тис. учнів», - сказала Сідашева.

Вона уточнила, що на Донеччині щотижня відбувається невеличке скорочення учнів, тому що їхні батьки приймають відповідні рішення, і діти ідуть в інші школи в інших регіонах, де вони зараз перебувають. «І мабуть, на сьогодні це є правильним», - заявила керівниця департаменту.

За її словами, в регіоні продовжують працювати освітні локації – це освітні консультативні пункти, і на сьогодні їх працює 37.

«Але все залежить від самої території та ситуації. Працюють центри там, де ми маємо змогу, і поки вимушено через ворожі обстріли припинив працювати такий пункт в Очеретенській громаді», - розказала Сідашева.

Вона пояснила, що освітні консультативні пункти – це там, де надають консультації, де є можливість отримати підручники, завдання, отримати рекомендації від вчителя і взагалі поспілкуватися з педагогами.

Як повідомлялося, Донеччина постійно перебуває під обстрілами з боку російських військ, ворог щодня вбиває та травмує цивільних жителів, руйнує житлові та адміністративні будинки, школи, дитсадки, лікарні, інфраструктурні та цивільні об'єкти у регіоні.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті