На Донеччині число учнів з початку навчального року скоротилося на понад 2 тисячі

У 275-ти загальноосвітніх школах Донеччини, які наразі працюють в регіоні, число учнів з початку навчального року скоротилося на 2,2 тис. Про це 21 листопада на брифінгу сказала директор Департаменту освіти і науки Донецької ОВА Тетяна Сідашева, повідомляє Укрінформ.

«Освітяни Донеччини працюють. На жаль, ми продовжуємо працювати в дистанційному форматі. У нас працює 275 шкіл. Контингент наш зменшується навіть у порівнянні з 5 вересня, коли ми це розпочинали. Тому що люди продовжують евакуюватися, продовжують виїжджати до інших областей... На 5 вересня у нас було десь 92 тис. учнів, а на сьогодні у нас фактично 89,8 тис. учнів», - сказала Сідашева.

Вона уточнила, що на Донеччині щотижня відбувається невеличке скорочення учнів, тому що їхні батьки приймають відповідні рішення, і діти ідуть в інші школи в інших регіонах, де вони зараз перебувають. «І мабуть, на сьогодні це є правильним», - заявила керівниця департаменту.

За її словами, в регіоні продовжують працювати освітні локації – це освітні консультативні пункти, і на сьогодні їх працює 37.

«Але все залежить від самої території та ситуації. Працюють центри там, де ми маємо змогу, і поки вимушено через ворожі обстріли припинив працювати такий пункт в Очеретенській громаді», - розказала Сідашева.

Вона пояснила, що освітні консультативні пункти – це там, де надають консультації, де є можливість отримати підручники, завдання, отримати рекомендації від вчителя і взагалі поспілкуватися з педагогами.

Як повідомлялося, Донеччина постійно перебуває під обстрілами з боку російських військ, ворог щодня вбиває та травмує цивільних жителів, руйнує житлові та адміністративні будинки, школи, дитсадки, лікарні, інфраструктурні та цивільні об'єкти у регіоні.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті