На Донеччині "Білі янголи" доставили продукти у селище Желанне, де залишилися 100 мешканців

Екіпаж поліцейських «Білі янголи» доставили продуктові набори у прифронтове селище Желанне на Донеччині, де залишилося 100 мешканців. Про це у Фейсбуці повідомила поліція області та опублікувала відео цієї гуманітарної місії правоохоронців в обстрілюваному селищі.

«У Желанне Очеретинської громади «Білі янголи» доставили продуктові набори. В прифронтовому селищі залишаються близько 100 мешканців, які виживають за рахунок гуманітарної допомоги… Поліцейські завезли продукти для кожної родини – 90 наборів. Дорога до селища, якою їздили раніше, повністю прострілюється ворогом, тому тепер екіпаж обрав новий маршрут», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що люди у цьому селищі ночують у підвалі, серед них - літня жінка, яка на початку російської агресії переїхала до Желанного з Авдіївки. Вона рятувалась від російських снарядів, але обстріли тривають і тут.

«Група все одно мало не потрапила під обстріл – врятувала затримка через пробите колесо», - повідомили правоохоронці.

Як повідомлялося, українські війська контролюють дві третини Очеретиного Донецької області. Інша частина селища залишається під вогневим контролем ЗСУ і там тривають бої.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті