На Дніпропетровщині ввечері збили два "шахіди"

Українські військові ввечері 27 лютого знищили у Дніпропетровській області 2 ворожі БПЛА. Про це у Телеграм повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. 

"Вибухи, які чули жителі області – це робота ППО. ПвК "Схід" знищено 2 ворожі БПЛА", - написав Лисак. 

Як раніше повідомлялося, росія перейшла до тактики атак дронами увечері. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
13.03.2025
17:19

Сергій Гармаш: Питання не в тому, чи погодиться Путін на перемир'я, а в тому, для чого він погодиться на нього

Навіщо Путіну публічно принижувати Трампа відмовою, якщо можна погодитись, продемонструвати свою миролюбність, а потім просто порушити перемир'я та ще й звинуватити в цьому Україну!
Світ
12.03.2025
11:46

«Прийнятний варіант для нас один - повна капітуляція Києва». Російські ЗМІ про Україну

"Київ у такий спосіб також намагається продемонструвати, що має можливості завдавати ударів по російській столиці. Думаю, це велика помилка Зеленського".
Країна
11.03.2025
10:42

Павло Лакійчук: У наших  оборонців є реальні шанси перехопити ініціативу на Донеччині

Суть боротьби на Курщині полягає в тому, щоб нанести максимальний урон противнику. З військової точки зору утримувати там якісь населені пункти немає сенсу, головне — завдати максимальних втрат. З цієї точки зору операція залишається успішною
Всі статті