На Дніпропетровщину впав ворожий "Орлан 10"

На території Синельниківського району Дніпропетровської області 3 вересня виявлено ворожий безпілотник "Орлан-10". Про це в Телеграм повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

"На території Синельниківського району виявлено впавший ворожий безпілотник «Орлан-10». Він призначений для ведення спостереження за протяжними і локальними об'єктами у важкодоступній місцевості", - зазначив Лукашук.

Як повідомляється, дальність польоту «Орлана» досягає 600 км, а тривалість - до 16 годин.

Знайдений сьогодні безпілотник вже передано ЗСУ.

Нагадаємо, президент Зеленський похвалив Повітряні сили ЗСУ за знищені 3 вересня російські ракети, безпілотники та гелікоптер.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті