На Чернігівщині відбудували зруйнований окупантами шляхопровід

Шляхопровід через залізничну колію біля Ніжина у Чернігівській області, який зруйнувала російська армія під час окупації регіону, відремонтували та відкрили рух для автомобілей. Про це повідомляє у Телеграм голова Держреставрації України Мустафа Найєм.

"Завершили будівельні роботи та відкрили рух шляхопроводом через залізничну колію біля Ніжина у Чернігівській області", - написав він.

За його словами, шляхопровід важливий для покращення транспортного сполучення центральних районів Чернігівської області з рештою громад, а також Київською і Сумською областями. Найєм вважає, що запуск руху дасть змогу розвантажити місцеві дороги від транзиту вантажівок та пасажирського транспорту. Довжина споруди – 60 метрів, дорога має дві смуги руху. 

"Від часу деокупації області проїзду тут не було зовсім. Улітку цього року почали розбирати завали зруйнованого шляхопроводу. Звели нові опори, влаштували монолітну прогонову будову, нанесли всі шари дорожнього покриття, встановили мостове огородження, відремонтували підходи до шляхопроводу, встановили дорожні знаки", - прозвітував голова Держреставрації.

Найєм нагадав, що це вже шостий відновлений у Чернігівській області міст, який був зруйнований під час повномасштабного вторгнення росії в лютому 2022 року. 

Під час активної фази бойових дій у лютому-березні 2022 року на Чернігівщині було зруйновано 27 мостів. Першочергово для забезпечення руху транспорту у 2022 році облаштували понад 20 тимчасових обʼїздів. Наразі в області відбудували 6 мостів і встановили 3 металеві модульні мости від французької гуманітарної місії. Ще на 4 роботи тривають.

Як повідомлялося, Україна отримала майже 1 млрд доларів від Японії на відновлення та соцзахист.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті