Між Міноборони РФ і ФСБ виник конфлікт через приховування втрат на війні - New York Times

У Міністерства оборони Росії та ФСБ виник конфлікт через приховування масштабних втрат в окупаційних військах. Про це 13 квітня повідомило видання The New York Times.

Журналісти посилаються на чергову серію "злитих" документів. Згідно з ними, внутрішня боротьба між різними гілками російської влади виявилася ширшою і глибшою.

"Додаткові документи, які не були опубліковані в 53-сторінковому наборі... малюють картину ворожнечі в російському уряді щодо підрахунку загиблих і поранених у війні в Україні, причому внутрішня розвідка звинувачує військових у приховуванні масштабів втрат, яких зазнала Росія", - йдеться в матеріалі.

Офіційні особи ФСБ, як зазначається в документі, стверджують, що Міноборони не включало до підрахунку кількість загиблих і поранених серед російської Нацгвардії, ПВК "Вагнера" або бойовиків, якими керує Рамзан Кадиров.

У новій партії з 27 сторінок секретних документів видно, що американські розвідувальні відомства проникли майже в усі ланки російського розвідувального апарату і структури військового командування. Глибина внутрішньої боротьби серед російського уряду виглядає ширшою і глибшою, ніж вважалося раніше.

Також зазначається, що в сукупності ці документи показують кілька головних причин провалу російської окупаційної армії в Україні. І ворожнеча між ФСБ і Міноборони є тільки одним з аспектів цього провалу.

За підрахунками ФСБ, "фактична кількість поранених і вбитих у бою росіян наближалася до 110 000", йдеться в документі. При цьому не уточнюються дані про втрати, які Міноборони оприлюднить в уряді.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Пентагон звужує доступ до секретних документів після їх "витоку".

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті