Міноборони виграло арбітраж проти іноземного постачальника захисного спорядження на понад €2,2 млн

Міністерство оборони України виграло арбітраж проти іноземного постачальника захисного спорядження, який порушив умови договору на поставку наколінників і налокітників для Сил оборони. Про це інформує Міноборони у Телеграм

Зазначають, що постачальник порушив строки поставки товару та його об'єм. Він поставив лише близько 11% від загального обсягу товару, який було прописано в договорі. Міноборони своєю чергою належним чином виконало свої зобов'язання за договором і оплатило вартість товару в повному обсязі.

"Іноземного постачальника неодноразово було повідомлено про необхідність виконання умов договору в максимально короткі строки, проте товар так і не було поставлено в повному обсязі", - наголосили у відомстві.

Так, у березні 2023 року Міноборони подало позов до міжнародного комерційного арбітражу. У результаті розгляду було винесено рішення на користь Міноборони. Відтак постачальника зобов'язали сплатити відомству суму в понад 2,2 млн євро. Також відсотки річних продовжуватимуть нараховуватися щоденно до моменту оплати постачальником своєї заборгованості перед Міноборони.

У відомстві зауважили, що під час розгляду позову постачальник частково задовольнив вимогу Міноборони в частині неустойки.

Як повідомлялося, у Міноборони заявили, що ветерани становитимуть майже третину керівництва військкоматів до кінця року. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті