Міноборони РФ для зйомок ролика із закликом воювати в Україні залучило актора, поміченого в розбещенні неповнолітніх

У рекламі російської пропаганди про принади служби за контрактом в армії РФ на війні в Україні знявся актор, якого підозрювали у зв'язку з особою до 16 років. Про це повідомляють російські Телеграм-канали.

Як повідомляється, 2 серпня міноборони росії виклало на своїй сторінці в соцмережах рекламу служби за контрактом. "Ми росіяни, з нами Бог!" - називається відео. 

Видання "Агентство" з'ясувало, що одну з ролей виконав актор Турал Гасумов, якого у 2000-х в Україні підозрювали в сексуальному зв'язку з особою до 16 років і, можливо, навіть судили за це. 

Як зазначається, 2006 року в Україні на нього порушили кримінальну справу за статтею "Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості" (частина 1 статті 155 КК України), Гасумова за нею навіть оголошували в розшук. 

Другу справу було порушено 2008-го за статтею "Крадіжка" (частина 3 статті 185 КК України). Із витоків не вдалося зрозуміти, чи був Гасумов засуджений за цими статтями. 

Відомо, що він уродженець Баку, але зараз проживає в Москві. Періодично знімається в програмах і рекламах. Про те, що він був задіяний у зйомці реклами служби за контрактом, Гасумов сам писав у своїх соц мережах, повідомляє ASTRA.

Нагадаємо, стало відомо, хто з російських окупантів вкрав єнота з Херсонської області і хто на ньому заробляє зараз.

Статті

Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Всі статті