Міноборони ФРН закупить більше боєприпасів, щоб поповнити склади і допомогти Україні

Міноборони ФРН закупить більше боєприпасів, щоб поповнити склади і допомогти Україні. Про це повідомляє Телеграм-канал «DW Главное».

Зазначається, що за даними видання Der Spiegel, яке посилається на лист міністерства до бюджетного комітету бундестагу, рамкова угода міністерства з виробником озброєнь Rheinmetall на суму близько 880 мільйонів євро має бути збільшена щонайменше на 200 тисяч снарядів калібру 155 міліметрів. 

Ці снаряди використовуються зокрема в німецьких самохідних артилерійських установках PzH 2000. Замовлення призначене для поповнення практично порожніх складів бундесверу, йдеться в листі. 

Міністерство також хоче, щоб компанія Rheinmetall відкрила нову лінію з виробництва дефіцитних боєприпасів у Нижній Саксонії. Це зробить Німеччину «більш незалежною від глобальних ланцюжків поставок», цитує лист Der Spiegel. 

Рамкова угода на поставку загалом понад двох мільйонів снарядів також покликана підтримати Україну в найближчі роки. Партнери України в останні місяці відчайдушно шукають артилерійські боєприпаси по всьому світу, нагадує видання.

Як повідомлялося, Шольц заспокоїв: застосування німецької зброї по цілях у РФ не загрожує ескалацією.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті