Міноборони ФРН закупить більше боєприпасів, щоб поповнити склади і допомогти Україні

Міноборони ФРН закупить більше боєприпасів, щоб поповнити склади і допомогти Україні. Про це повідомляє Телеграм-канал «DW Главное».

Зазначається, що за даними видання Der Spiegel, яке посилається на лист міністерства до бюджетного комітету бундестагу, рамкова угода міністерства з виробником озброєнь Rheinmetall на суму близько 880 мільйонів євро має бути збільшена щонайменше на 200 тисяч снарядів калібру 155 міліметрів. 

Ці снаряди використовуються зокрема в німецьких самохідних артилерійських установках PzH 2000. Замовлення призначене для поповнення практично порожніх складів бундесверу, йдеться в листі. 

Міністерство також хоче, щоб компанія Rheinmetall відкрила нову лінію з виробництва дефіцитних боєприпасів у Нижній Саксонії. Це зробить Німеччину «більш незалежною від глобальних ланцюжків поставок», цитує лист Der Spiegel. 

Рамкова угода на поставку загалом понад двох мільйонів снарядів також покликана підтримати Україну в найближчі роки. Партнери України в останні місяці відчайдушно шукають артилерійські боєприпаси по всьому світу, нагадує видання.

Як повідомлялося, Шольц заспокоїв: застосування німецької зброї по цілях у РФ не загрожує ескалацією.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті