Мешканці окупованих Новопскова й Старобільска на Луганщині повідомляють про мінімум 4 вибухи. Старобільчани "чули, як осколки по дахах стукали"

З окупованих Старобільська й Новопскова Луганської області повідомили про вибухи, які пролунали близько 20:40 13 вересня. Про це з посиланням на власні джерела пишуть Телеграм-канали "Трикутник" та "Перемога Новопсков".

"Старобільськ. 13. 09. 2024. Зі слів місцевих: приблизно о 20:40. Були чути досить гучний вибух. Перебуваючи в центрі, чули як осколки по дахах стукали", - пише "Трикутник".

Телеграм-канал "Перемога Новопсков" опублікував скріншоти повідомлень місцевих мешканців, у яких йдеться про те, що у Новопскові чули мінімум 4 вибухи.

Джерело "ОстроВа" - мешканець села Старобільського району - каже, що чув до 5 вибухів і бачив спалахи між зазначеними населеними пунктами.

Раніше з окупованої Кремінної Луганської області повідомили про атаку безпілотниками на пожежну частину.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Донбас
20.04.2025
18:31

І все кругом «бесхозное» і все кругом моє: Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розповідали, як правильно поділити вкрадене українське майно, і переконували місцевих мешканців, що щойно найласіші шматочки стануть «федеральною» власністю, їхнє життя остаточно налагодиться......
Країна
19.04.2025
09:49

Пастор Сергій Косяк: Я почав плакати і запитав у Бога: Чому така соціальна несправедливість у нашій країні?

Перший будинок милосердя був відкритий за їхньою особистою ініціативою у 2020 році – вони продали своє майно, купили невеликий будиночок у тому селищі й відкрили перший прихисток для 15 самотніх літніх людей.
Всі статті