Мешканець Херсона загинув через скид вибухівки з російського дрона

Через скид вибухівки з ворожого дрона загинув мешканець Херсона 17 вересня. Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко у Телеграм 17 вересня.

"Травми 63-річного чоловіка, які він отримав внаслідок скиду ворогом вибухівки з дрона у Дніпровському районі близько 15:00, виявилися несумісні з життям", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що він помер у лікарні, хоча медики до останнього боролися.

Мрочко уточнив, що обстріл з дрона у Дніпровському районі Херсона стався близько 15:00.

Внаслідок цього ушпиталено 33-річну жінку з контузією, вибуховою та закритою черепно-мозковою травмами. На момент удару росіян потерпіла була в автівці.

Крім того, контузію, вибухову травму та уламкові поранення отримав 53-річний чоловік внаслідок скиду ворогом вибухівки з дрона у Дніпровському районі. Наразі він ушпиталений. Медики надають пораненому необхідну медичну допомогу.

Також тілесні ушкодження отримала 45-річна жінка. В неї вибухова та закрита черепно-мозкова травми, контузія. Медики надали їй необхідну допомогу на місці. У момент скиду росіянами вибухівки з дрона потерпіла була в приміщенні.

Раніше повідомлялось, що на Херсонщині через російську агресію за добу загинули двоє людей, у тому числі дитина.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Всі статті