Медведєв заявив, що переговорів з Україною не буде до "повного розгрому"

Заступник голови ради безпеки Росії Дмитро Медведєв вважає, що РФ могла потрапити у "переговорну пастку" і відкинув можливість перемовин з Україною до "повного розгрому ворога". Про це він написав у Телеграм 21 серпня.

"На мою думку, останнім часом нехай і теоретично, але існувала одна небезпека – переговорна пастка, куди наша країна могла потрапити при певному збігу обставин. А саме - ранні непотрібні переговори щодо миру, запропоновані міжнародною спільнотою та нав'язані київському режиму. З незрозумілими перспективами та наслідками", - пише Медведєв.

Водночас він додав, що після початку операції ЗСУ в Курській області, яку він назвав актом тероризму неонацистів, "все стало на свої місця".

"Тепер усі все розуміють, хай і не кажуть уголос. Розуміють, що більше ніяких переговорів до повного розгрому ворога!" - зазначив росіянин.

Медведєв звинуватив у цьому колишнього прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона. За його словами, саме Британія брала участь у підготовці "терористичної операції" на Курщині.

"Його країна зробила набагато гірше підопічній йому території України: буде значно більше безглуздих витрат, суттєво більше підбитої військової техніки та радикально більше трун. І нехай тепер нещасні українські кріпаки хтиво цілують за це криваві руки некрофілів, що знущаються з них, – своїх англосаксонських господарів" ,- підсумував представник РФ.

Нагадаємо, раніше у МЗС РФ спростували інформацію про те, що напад ЗСУ на Курську область нібито зірвав непрямі переговори Києва і Москви в Катарі. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті