Макрон закликав до "політичного перемир'я" під час Олімпійських ігор

Олімпійські ігри, які розпочнуться у Парижі 26 липня, стануть моментом "політичного перемир'я" під час спроб сформувати новий уряд після дострокових виборів. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Le Monde.

Як повідомляє видання, відповідаючи на запитання журналістів у рамках візиту в олімпійське селище у Сен-Дені, Макрон заявив про "спортивне свято" у поєднанні з "олімпійським і політичним перемир'ям".

"Саме Ігри будуть в центрі життя країни, і світ буде у Франції завдяки їм", - сказав він.

Однак французький президент не уточнив, чи має це на увазі, що він не призначатиме прем'єр-міністра раніше закінчення Олімпіади.

Водночас в оточенні Макрона уточнили, що призначення прем'єра замість Габріеля Атталя, який подав у відставку, малоймовірне до Олімпіади, "якщо не станеться колосальне прискорення" переговорів.

Нагадаємо, російський диктатор Путін натякнув, що РФ не прийме ідею про «олімпійське перемир’я», яку запропонував президент Франції Еммануель Макрон. 

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський не вірить у формат Олімпійського перемир'я, запропонованого президентом Франції Еммануелем Макроном на час Олімпіади в Парижі.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті