Майже половина громадян РФ вважають, що вторгнення російських військ в Україну принесло "більше шкоди, ніж користі"

Майже половина громадян Росії (47%) вважають, що вторгнення російських військ в Україну принесло більше шкоди, ніж користі. Це випливає з результатів соціологічного опитування, проведеного у вересні «Левада-центром», - повідомляє Телеграм-канал «Радио Свобода».

Зазначається, що це найвищий показник від початку повномасштабної війни.

Одночасно з цим за рік на десять пунктів (з 38 до 28%) впала частка тих, хто впевнений у користі розпочатої Путіним так званої «спеціальної військової операції».

Також знижується кількість росіян, які вважають, що бойові дії йдуть успішно. У лютому таких громадян було 70%, тепер їхня частка зменшилася на десять пунктів.

За проведення мирних переговорів уже у вересні висловилися 54% опитаних.

У 2016 році недержавний аналітичний центр Юрія Левади, або «Левада-центр», який регулярно проводить соціологічні та маркетингові дослідження, був визнаний російською владою «іноземним агентом». В організації з цим не згодні. Неодноразово зазначалося, що результати опитувань «Левада-центру» сильно різняться з підсумками опитувань державних соціологічних служб.

Статті

Світ
22.01.2025
11:10

«Другий варіант дозволить нам диктувати умови на переговорах». Російські ЗМІ про Україну

Фактично ЗСУ перейшли до американської тактики «просочування». Вона характеризується безперервним промацуванням і тиском на оборону і вклинюванням маленьких груп, що загрожує в підсумку «перфоруванням» фронту»...
Донецьк
21.01.2025
12:34

Про що «забула» російська пропаганда. Хроніка першого бою за Донецький аеропорт

Пропагандисти «ДНР» продовжують брехати, що звільнення Донецького аеропорту від російських терористів та їхніх проксі стало початком «агресії України» проти мирних жителів Донецька.
Луганськ
20.01.2025
23:00

За два місяці звільнили 20 працівників. Запобігання корупції в релокованій МВА

Коли Сіверськодонецька МВА працювала на своїй території, прояви корупції могли бути на різних рівнях… Тепер, при роботі в релокації вони можливі лише у двох варіантах: або в публічних закупівлях, або у працевлаштуванні.
Всі статті