Майже ніде: Пасічник вдав, що "призупинив" на Великдень комендантську годину, але там, де рашисти бояться партизанів, вона залишилася

На окупованій території Луганської області самопроголошена "влада" "призупинила" на Великдень комендантську годину, проте не скрізь, точніше, майже ніде. Про це повідомив ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник, який опублікував відповідний "указ".

"Комендантська година буде припинена в тих районах, де це дозволяє військова обстановка", – написав Пасічник.

Він назвав, у яких саме районах і містах комендантська година продовжить діяти, вказавши при цьому більшу частину окупованої Луганщини – ті населені пункти, де особливо активні українські партизани і особливо часті "прильоти" по базах окупантів. Це новоокуповані Сватівський, Кремінський і Троїцький райони, староокуповані Кадіївка і Первомайськ, а також те, що пасічник назвав "Сєвєродонецькою агломерацією" – Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, сусідні селища і ті руїни, що залишилися від Попасної.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ готуються до контрнаступу: б'ють по тилах ворога на Луганщині та проводять розвідку на Сватівському напрямку.

Раніше також повідомлялося, що в окупованому Рубіжному на Луганщині ракетами знищено пункт управління ворога, а щодо прильотів у Троїцькому місцеві повідомили про значні втрати рашистів у живій силі та техніці.

Статті

Країна
10.02.2025
16:00

БЗВП у закладах вищої освіти та вступники з окупованих територій: у чому є небезпека

Занепокоєння викликає базова загальновійськова підготовка (БЗВП), яка впроваджується в Україні для студентів вищих навчальних закладів з вересня 2025 року, – зокрема, як вона може вплинути на безпеку абітурієнтів з окупації.
Донбас
09.02.2025
13:27

Бездомним жителям окупованого Донбасу пояснили, що їм не світять навіть «віджаті» у сусідів квартири. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Місцеві ЗМІ розповіли, що всю «безгосподарну» нерухомість буде поділено на три частини. Більшість квартир, найімовірніше, дістанеться відрядженим Кремлем управлінцям і силовикам, потрібні окупаційній владі фахівці рангом нижче теж отримають дах над...
Луганськ
07.02.2025
14:15

Життя у борг. Луганський щоденник

З одного боку - щось будується, змінюється на краще. А з іншого – все більше відчуття, що це якось напоказ, що вітрина сильно прикрашає внутрішній зміст.
Всі статті