Майже 180 бойових зіткнень відбулось за добу

Майже 180 боєзіткнень відбулось за добу станом на 16:00 24 грудня. Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 16:00 24 грудня.

"На цей час кількість бойових зіткнень зросла до 179. Сьогодні від вогню ворожої артилерії та мінометів постраждали громади населених пунктів Чернігівської, Сумської та Харківської областей, таких як Гірськ, Хрінівка, Покровка, Порозок, Майське, Славгород, Відродженівське, Тимофіївка, Олександрівка та Пономаренки", - сказано в повідомленні. 

На Харківському напрямку противник чотири рази атакував позиції наших підрозділів у районах Вовчанська та Високої Яруги. 

На Куп’янському напрямку російські окупанти 19 разів атакували Сили оборони в районах  Петропавлівки, Колісниківки, Загризового та Лозової. Вісім боєзіткнень тривають.

На Лиманському напрямку за день загарбницька армія здійснила 18 атак на позиції українців поблизу населених пунктів Дружелюбівка, Зелений Гай, Новоєгорівка, Макіївка, Терни, Торське та в напрямку Григорівки, сім боєзіткнень тривають дотепер. Українські воїни стійко тримають оборону та завдають ворогу втрат.

В районі населеного пункту Білогорівка на Сіверському напрямку ворог один раз намагався прорватися на наші позиції.

На Краматорському напрямку від початку доби підрозділи Сил оборони відбили п’ять атак російських загарбників в районі Часового Яру. 

На Торецькому напрямку агресор здійснив одинадцять спроб просунутись вперед на позиції українських підрозділів біля Торецька, Дружби та Дачного, на даний час точиться бій.

На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 45 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій в районах Воздвиженки, Миролюбівки, Променя, Лисівки, Нового Труда, Даченського, Шевченка, Вовкового та Нововасилівки. Сили оборони стримують натиск та відбили 32 атаки противника, 13 боєзіткнень ще тривають.

На Курахівському напрямку ворожа армія атакувала 25 разів у бік населених пунктів Петропавлівка, Шевченко та в районі Курахового.  П’ятнадцять  спроб окупантів просунутися вперед вже відбито. 

На Времівському напрямку продовжуються дев’ять ворожих атак, за день наші воїни вже відбили 11 штурмових дій противника в районах Успенівки, Янтарного, Костянтинопольського, Костянтинополя, Розливу, Роздольного, Нового Комара, Новосілки, Великої Новосілки та Сторожевого. Авіація противника скинула керовані авіаційні бомби на Темирівку та Зелене Поле.  

На Придніпровському напрямку ворог здійснив одну безрезультатну спробу штурму позицій українських підрозділів.

В Курській області українські воїни відбили двадцять атак загарбницьких військ, десять боєзіткнень тривають.

На решті напрямків - без особливих змін. 

Раніше повідомлялось, що  Сумська ОВА спростовує чутки про прорив росіянами кордону.

Статті

Світ
24.02.2025
22:43

“Шантаж з боку нібито союзника, коли Україна притиснута спиною до стіни”. Моніторинг заяв і дій Дональда Трампа

Пізніше його зневага до України переросла у відверту ворожість, оскільки він був переконаний, що Україна втрутилася у вибори 2016 року проти нього, повторюючи пропагандистську лінію Росії, яка насправді втрутилася у вибори на стороні Трампа.
Донбас
23.02.2025
18:06

Жителям зруйнованої Авдіївки наказали вірити в швидке відродження міста. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу радісно передруковували російські коментарі з приводу зовнішньополітичних кроків Дональда Трампа, додавали «експертні» думки доморощених «політологів» з цього приводу. Однак місцевий порядок денний теж...
Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Всі статті