Майже 1,5 тисячі абонентів залишилися без світла у Луганську, Алчевську та інших окупованих районах Луганщини

Майже 1,5 тисячі абонентів залишилися без електропостачання в Жовтневому районі Луганська, Алчевську та інших населених пунктах Луганської області, окупованих із 2014 року. Про це з посиланням на "МНС ЛНР" повідомили окупаційні ЗМІ 1 червня.

"Аварійні відключення залишили без електрики понад 1,4 тис. абонентів у чотирьох регіонах", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що 31 травня внаслідок аварійних відключень без електропостачання залишилися:

- 240 абонентів в Алчевську,

- 368 абонентів у селищі Петровський (Хрустальний),

- 671 абонент у Жовтневому районі Луганська,

- 131 абонент у смт Нижній Нагольчик (Антрацитівський район).

Раніше повідомлялося, що майже 12 тисяч абонентів в окупованих регіонах Луганщини залишилися без електропостачання.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті