Лише кожен п’ятий біженець з України працездатного віку зміг знайти в Німеччині роботу

Лише кожен п’ятий біженець з України працездатного віку зміг знайти в Німеччині роботу. Про це повідомляє DW.

Так, до Німеччини з початку 2022 року переїхали близько мільйона українців. Це майже 17 відсотків усіх українських біженців, які покинули Україну після повномасштабного російського вторгнення: їхня загальна кількість, за оцінками ООН, становить шість мільйонів.

За даними німецького Федерального статистичного відомства за 2022 рік і перше півріччя 2023-го, оприлюдненими в середу, 13 грудня, майже 70 відсотків дорослих українців у ФРН становлять жінки, більшість з яких приїхали з дітьми. 

Автори дослідження вказують на дуже високий освітній рівень українців у Німеччини - вищу освіту мають 45%.

Водночас лише кожен п'ятий українець працездатного віку зміг знайти в Німеччині роботу. З них трохи менше половини влаштувались на роботу, яка відповідає їхньому рівню кваліфікації. Для більшості нова робота погіршилася в кваліфікаційному плані. 

Це пояснюється зокрема тим, що самотнім батькам з дітьми важко знайти роботу. Втім, за даними соціологічних опитувань, частка працевлаштованих українців підвищується, якщо вони перебувають в Німеччині довше року.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті