Латвія та Україна підписали меморандум про кібербезпеку

Латвія та Україна підписали меморандум про взаєморозуміння щодо кібербезпеки, який створить юридичні рамки для співробітництва та забезпечить використання технічних і людських ресурсів у цій сфері. Крім того, у 2025 році Латвія виділить 20 млн євро для міжнародної коаліції дронів. Про це пише Delfi з посиланням на латвійське Міноборони.

Меморандум сприятиме обміну інформацією між Латвією та Україною про різні кіберзагрози, а також створюватимуться двосторонні канали комунікації з метою покращення оповіщення про кіберінциденти та обміну досвідом та позитивними прикладами.

Крім того, меморандум про взаєморозуміння передбачає співробітництво у сфері освіти, вивчення, розробки та інновацій, організацію спільних публічних заходів, а також здійснення інших дій щодо взаємної згоди.

Меморандум у Києві підписали міністр оборони Латвії Андріс Спрудс (Прогресивні) та голова Державної служби спеціальних зв'язків та захисту інформації України Юрій Мироренко.

Спрудс наголосив, що співпраця Латвії та України у сфері кібербезпеки особливо важлива, оскільки надані Україною знання про набутий під час війни досвід дозволять Латвії реалізувати більш продумані рішення, щоб зміцнити стійкість та підвищити готовність як у мирний час, так і у кризових ситуаціях.

Статті

Країна
18.12.2024
00:00

Корупція на Дніпропетровщині: про що мовчить статистика

"Антикорупційна реформа була заявлена як досить серйозна, але почала працювати по-нашому, по-українськи. Наше суспільство ставить кошти вище честі, ніяка реформа не зможе виправити таке суспільство".
Донецьк
17.12.2024
11:57

Інсайд із Донецька. Міфи та реальність про життя в окупації сьогодні

Це ж тільки по телевізору у нас всі так люблять росію і путіна. Насправді жодної любові немає. Просто терплять і мовчать, щоби не посадили. Ну, або якщо на роботі потрібно – люблять.
Світ
16.12.2024
12:00

“Бажання допомогти Україні було ще одним фактором, який спонукав до наступу в Сирії”. Огляд західних медіа

Ключове питання, на думку аналітиків, полягає в тому, чи вдасться Росії домовитися з новим урядом Сирії про збереження її військово-морської бази в Тартусі та авіабази Хмеймім, де Путін виголосив переможну промову у 2017 році.
Всі статті