Ласкаво просимо. Польща не проти розмістити в себе німецький контингент НАТО

Польща вітає розміщення німецького континенту військ на своїх територіях за прикладом Литви, якщо це дозволить посилити міць східного флангу НАТО.  Про це заявив заступник міністра закордонних справ Польщі Анджей Шейна в інтервʼю Wydarzenia, - пише УНІАН.

За його словами, Німеччина є найважливішим економічним партнером Варшави, однак це партнерство варто розширити й з точки зору політичних відносин.

"Якщо німці хочуть зміцнити східний фланг НАТО в Польщі, як вони це зробили в Литві, ласкаво просимо!", - акцентував він. 

Чиновник нагадав, що наразі за східним кордоном Польщі триває війна на території України. В цьому контексті Шейна згадав, як нещодавно одна з ракет Росії порушила повітряний просторі Польщі.

Тоді країну захистили саме німецькі системи ППО Patriot, вказав представник МЗС. "Російська ракета, яка нещодавно пролетіла над Польщею, показує, наскільки важливою була німецька батарея "Патріот", розміщена поблизу Замостя", - заявив Шейна. 

На його думку, Польща має робити акцент у своїй зовнішній політиці на безпеці та ефективності. Показушності там немає місце, вважає він. 

Як повідомлялося, Збройні сили Німеччини готуються до можливої гібридної війни з росією, яка може атакувати східний фланг НАТО в лютому цього року.

Статті

Світ
24.01.2025
18:29

Трамп пообіцяв показати Путіну кузькіну мать. Перший тиждень роботи нової адміністрації США

“У мене немає іншого вибору, крім як обкласти високими податками, тарифами і санкціями все, що продає Росія Сполученим Штатам та іншим країнам-учасницям”
Світ
23.01.2025
13:00

Зарубіжні активи РФ: вічна «заморозка»

З урахуванням поточної ситуації на фронті, коли вже ніхто, включно з президентом, не говорить про військове звільнення окупованих територій, – не доводиться розраховувати на виплату РФ компенсацій за завдані Україні збитки.
Країна
22.01.2025
17:00

Вибори на деокупованих територіях: зміна парадигми

Як бачимо, вступні дані для проведення виборів на деокупованих територіях до 2022 року і після - кардинально різні. Отже, треба міняти й парадигму виборів на них.
Всі статті