Курс російського рубля досяг найнижчої позначки за 16 місяців

Найнижчої позначки за 16 місяців досяг курс російського рубля, з посиланням на американських аналітиків пише "Голос Америки Українською" 12 серпня.

"Курс російського рубля досяг найнижчої позначки за 16 місяців і в п'ятницю торгувався на рівні 99 рублів за долар. Те, що курс рубля падає в той час, як ростуть ціни на нафту, є дуже незвичним, адже продаж нафти - серед основних джерел надходжень валюти в Росії, про це заявляють в Міжнародному інституті фінансів США", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що у своєму дописі у Twitter аналітик вашингтонського Міжнародного інституту фінансів Робін Брукс припускає, що через санкції ріст цін на нафту більше не означає негайного збільшення доходів Кремля.

Курс російського рубля досяг найнижчої позначки за 16 місяців і в п'ятницю 11 серпня торгувався на рівні 99 рублів за долар. Те, що курс рубля падає в той час, як ростуть ціни на нафту, є дуже незвичним, адже продаж нафти - серед основних джерел надходжень валюти в росії, заявляють в Міжнародному інституті фінансів США.

У своєму дописі у Twitter аналітик вашингтонського Міжнародного інституту фінансів Робін Брукс припускає, що через санкції ріст цін на нафту більше не означає негайного збільшення доходів Кремля. Брукс наводить графік, де показано, що російський рубль падає, а світові ціни на нафту "брент" зростають.

Аналітик вбачає в такій динаміці ефективність обмеження ціни на нафту, яке міжнародна спільнота запровадила для росії, щоб зменшити здатність путіна фінансувати війну.

"Таке відокремлення дуже незвичне і є найкращим доказом того, що обмеження ціни на нафту від "Групи семи" працює. Путін не отримує великих надходжень від зростання нафтових цін, як це було в 2022 році", – пише Брукс.

Раніше повідомлялось, що російський рубль упав до позначки 100 за 1 долар США.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті