Кремлівський політолог заявив про наявність "мирного плану Ердогана": припинення вогню, відмова України від НАТО і визнання анексованих територій "спірними"

Кремлівський політолог Сергій Марков заявив про наявність "мирного плану Ердогана". Про це він написав у себе в Телеграм.

"Нібито президент Туреччини Ердоган зараз запропонував ще один план миру на Україні", - визнав він факт можливої сумнівності цього плану. 

За версією Маркова, "план Ердогана" передбачає негайне припинення вогню і обмін полоненими всіх на всіх. Російський політолог вважає ці пункти вигідними Україні.

Росія нібито отримає гарантії відмови України від вступу до НАТО, а вступ України до ЄС відкладається до 2050 року.

Крім того, гіпотетичний план передбачає демілітаризацію території України в широкій смузі вздовж кордону з Росією під гарантії Туреччини та ЄС. Анексовані території України в цьому плані названі "спірними" і питання про їхню державну приналежність запропоновано винести на референдуми, які проводитимуться протягом 5 років.

Навколо Одеси та Миколаєва утворюються особливі економічні зони з відновленням економіки, - нібито пропонує Ердоган. 

Марков звертає увагу, що в плані "не зачеплено ані роль США, ані денацифікація - демілітаризація - дедерусифікація".  

 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті