Контрнаступ ЗСУ все частіше коментує людина, схожа на путіна. Це найбільший наркотик роспропаганди, і попереду "ломка" – ГУР

Контрнаступ ЗСУ все частіше коментують особисто або людина, схожа на путіна, або Шойгу. При цьому образ путіна, який особисто розповідає про події в України, – це найважчий наркотик для російської пропаганди. Про це сказав представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов в інтерв’ю Валерію Калнишу, пише Телеграм-канал відомства 19 червня.

"Український контрнаступ" дедалі частіше коментують особисто або людина, схожа на путіна, або Шойґу, – зазначив Юсов. – Це означає, що навіть внутрішня аудиторія вже не сприймає як істину в останній інстанції безкінечних конашенкових, соловйових і скабєєвих. Тобто, потрібен уже якийсь наркотик поважче. Образ путіна, який особисто "вєщає" про події в Україні – найважчий наркотик для російської пропаганди. А що далі? Далі буде ломка і порожнеча".

Зазначається, що поведінка вищого військово-політичного керівництва РФ та усієї російської пропаганди свідчить про стурбованість і страх перед наступальними діями Сил безпеки та оборони України.

 "Більшість російських заяв зорієнтовані на внутрішню аудиторію. Зокрема, заява про "5 знищених  комплексів "Patriot". Для України та наших партнерів ― це очевидна брехня, тому що ми перебуваємо у щільній комунікації з союзниками. Але для пересічного зазомбованого не має значення, сказав би російський диктатор "п’ять" чи "п’ятдесят", – пояснив Юсов.

Раніше повідомлялось, що російська пропаганда після фейків про Залужного взялася за Буданова – намагається вкотре посіяти панічні настрої.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті