Компанія SpaceХ запустила найбільші в історії ракету та корабель. Але вони вибухнули

Компанія SpaceX Ілона Маска запустила в космос найбільші в історії ракету та кораль - Super Heavy та Starship. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Старт відбувся о 8:34 ранку за місцевим часом із невеликого космодрому у містечку Бока-Чіка, штат Техас (США).

За наступні 90 хвилин корабель мав здійснити майже повний оберт навколо планети, повернутися в атмосферу Землі та опуститися в Тихий океан на північ від Гавайських островів.

Проте ракета Starship вибухнула в повітрі, подолавши позначку 38 кілометрів. "Неконтрольоване роз'єднання" - так це назвали у трансляції Space X.

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті