Кількість тих, хто працює в ключових галузях Луганської області, за період з 2014 року зменшилася більш ніж у чотири рази

Кількість працюючих у ключових галузях Луганської області з 2014 року зменшилася більш ніж у чотири рази. Такий висновок можна зробити зі слів колаборанта з Луганської області Костянтина Бутримова, який обіймає посаду "заступника голови Федерації професійних спілок ЛНР". 

"На сьогодні Федерація профспілок Луганської народної республіки об'єднує близько 200 тисяч працівників усіх ключових галузей. Шахтарі, аграрії, вчителі, металурги, лікарі", - заявив Бутрімов в агітаційному ролику за путіна.

Водночас, чисельність зайнятого населення Луганської області у 2014 році становила 877,6 тисяч осіб. Такими є дані Національного інституту стратегічних досліджень.

Крім того, протягом 2013-2016 років кількість підприємств, розташованих у Луганській області, зменшилася на 71%. Такі дані у травні 2018 року озвучив експерт ГО "Український інститут майбутнього" Ярослав Пилипчук

Цікава і сама особистість колаборанта Констатніна Бутримова, який закликає голосувати за людину, що знищила промисловість Луганської області та мирне життя Донбасу.

Свою кар'єру він починав у Кадіївці викладачем української мови та літератури в школі №8, пропагуючи український патріотизм. Потім був інспектором міського відділу освіти і директором школи №29. Згодом опинився головою профспілки Стахановського вагонобудівного заводу.  

Раніше повідомлялося, що колаборантку з Луганська Зінаїду Надьон викрили на фінансуванні окупаційної адміністрації та бойовиків "ЛНР".

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті