Керівник Хмельницької облпрокуратури: інвалідність мають лише 48 співробітників

Керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник відреагував на поширену в ЗМІ інформацію про інвалідність своїх колег та зазначив, що сам отримав групу у 2017 році. Як передає Укрінформ, про це Олійник повідомив у Фейсбуці.

“У соцмережах набула розголосу інформація щодо інвалідності “майже усіх” прокурорів Хмельницької обласної прокуратури. Хочу прокоментувати зазначену інформацію, оскільки вона не в повній мірі відповідає дійсності. Чисельний склад прокуратури області складає 225 прокурорів. А інвалідність мають лише 48, тому стверджувати, що уся прокуратура складається з осіб з інвалідністю, не є правильним. Більше того, інвалідність більшості працівників отримана не за останні роки”, - написав Олійник.

Керівник обласної прокуратури підтвердив, що теж має інвалідність внаслідок травми, отриманої у 2005 році на робочому місці під час вивчення матеріалів кримінального провадження.

“Групу отримав у 2017 році ще задовго до призначення на посаду. Хвороба не перешкоджає виконанню службових обов’язків. Питання про наявність групи розглядалось під час атестації комісією за участі представників громадськості і міжнародних організацій. Більше того, питання інвалідності прокурорів піднімалось народним депутатом Третьяковою Г.М. ще у 2020 році. Ініціатором був місцевий громадський активіст. Це питання було предметом дослідження у межах кримінального провадження, яке розслідувалося центральними правоохоронними органами держави”, - додав прокурор.

Як повідомлялося, генпрокурор Андрій Костін підписав наказ про проведення службового розслідування після оприлюднення у ЗМІ інформації про те, що 50 прокурорів Хмельниччини впродовж останніх років отримали групи інвалідності.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті