"Карітас України" розпочав збір коштів у рамках акції "Шкільний портфелик"

Міжнародний благодійний фонд Карітас України розпочав щорічну всеукраїнську благодійну акцію «Шкільний портфелик», мета якої закупити 2000 шкільних портфелів. Про це повідомляють у фонді.

"Упродовж 23 років поспіль організація допомагає українським родинам у складних життєвих обставинах зібрати до школи учнів 1-4 класів", - пишуть організатори. 

У 2023 році 1278 рюкзаків, повністю укомплектованих необхідним шкільним приладдям, було передано дітям із 15 регіонів України. Зокрема, допомогу отримали у прифронтових містах та тих, які найбільш активно приймають внутрішньо переміщених осіб. 

"Багаторічна благодійна акція «Шкільний портфелик» мережі Карітасу України є цінною тим, що дає можливість усім бажаючим доброчинцям, меценатам, представникам бізнесу доєднатись до допомоги дітям з вразливих категорій та підвищує рівень соціальної відповідальності в українському суспільстві", – зазначає очільниця програми «Освіта, формація і захист дітей» Карітасу України Зоряна Лукавецька. 

Завдяки такій акції діти з родин військовослужбовців, багатодітних та інших вразливих категорій отримають не лише канцелярське приладдя, що є для них потрібним та цінним, але і матимуть підтримку у рівному доступі до освіти, увагу до їхніх потреб та інтересів.

Акція відбувається завдяки приватним особам, бізнес-структурам, церковним спільнотам, а також міжнародним благодійникам. 

Карітас України закликає всіх охочих підтримати акцію та допомогти дітям у прагненні до навчання.

Як долучитись?

Для фізичних осіб: переказати кошти з картки резидента України на сайті фонду за посиланням. 

Для корпоративних партнерів, резидентів України.Зробити благодійний внесок за реквізитами:

Р/Р UA883253650000002600407913626 у Центральній філії ПАТ «КРЕДОБАНК» МФО 325365

Міжнародний Благодійний Фонд «Карітас України» ЄДРПОУ 21695710

Призначення платежу: Шкільний портфелик 2024. 

Для компаній-нерезидентів України: оплата за реквізитами SWIFT (звертатись [email protected])

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті