Кабмін вніс зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення та функціонування місць проживання ВПО

Постійний представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив про внесення змін до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб. Про це він написав у своєму телеграм-каналі 1 вересня.

Зокрема, встановлено, що перевірка достовірності наведених у заяві відомостей проводиться за рішенням виконавчих органів сільської, селищної, міської ради, районних у м. Києві держадміністрацій, відповідних військових адміністрацій вибірково з метою встановлення фактів відповідності даних.

"Інформація про результати таких перевірок щомісяця надсилається до Мінреінтеграції та Товариства Червоного Хреста України.перевірка достовірності даних проводиться вибірково з метою встановлення фактів відповідності даних", - написав Тарас Мельничук.

За його словами, врегульовано особливості опрацювання інформації, у разі виявлення помилок у даних, які унеможливлюють забезпечення надання компенсації особам, які розмістили ВПО, та визначено механізм їх повторного опрацювання.

Також затверджено Порядок функціонування місць проживання ВПО.

"Доручено державним адміністраціям (військовим адміністраціям) забезпечити не рідше ніж один раз на шість місяців проведення моніторингу стану, облаштування, кількості мешканців та вільних ліжко-місць у місцях тимчасового проживання. Затвердити протягом двох місяців перелік місць тимчасового проживання. Забезпечити протягом шести місяців приведення житлових умов в місцях тимчасового проживання у відповідність з вимогами Порядку", - зазначив Мельничук.

Нагадаємо, що переселенці з Луганщини можуть у 16 хабах звернутися до спеціалістів з питань зайнятості.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті